www.ucetnieva.cz

Účetní služby

Již 20 let pečujeme o Vás i o Vaše účetnictví.

Zakládáme si na úzkém a profesionálním vztahu s klienty. Jedině tak můžeme společně hledat možnosti, jak Vám ve Vašem podnikání být tím správným partnerem.

Mzdové účetnictví

včetně personalistiky

Sestavíme pro Vás smlouvy se zaměstnanci. Založíme veškeré osobní složky a zajistíme jejich kompletní obsah. Zpracujeme mzdy včetně splnění oznamovacích povinností vůči úřadům a ročních zúčtování.

Selektivní daně 

dle domluvy

Poradíme Vám při sestavování daňových přiznání k dani silniční, dani z nabytí nemovitostí i dani z nemovitostí. Povedeme kompletní související agendu.

Účetnictví

kompletní zpracování pro firmy

Povedeme kompletní účetnictví Vaší společnosti. Pomůžeme Vám při sestavování směrnic. Poradíme s optimalizací vašich daní. Půjdeme za Vás na kontroly a jednání s úřady. Zpracujeme kompletní podklady pro podání daňového přiznání.

SVJ a BD

sdružení vlastníků i bytová družstva

Zajišťujeme kompletní poradenství včetně zpracování účetnictví sdružení vlastníkům jednotek i bytovým družstvům.  Povedeme Vaše účetnictví a zpracujeme kompletní vyúčtování. 

Daňová evidence

vše pro podnikatele

Kompletně zpracujeme Vaše doklady pro zjištění základu daně a sestavení daňového přiznání. Povedeme zákonem požadovanou administrativu. Zastoupíme Vás při jednání s úřady. Poradíme při sestavování smluv a dalších dokumentů.

Účtujeme v Pohodě...

<span>Účtujeme v&nbsp;pohodě :-) <a href="https://www.stormware.cz">Ekonomický systém POHODA</a></span>

2.000,- bonus pro Vás?