Náš tým
Seznamte se s těmi, kdo se starají o vaše účetnictví

Eva Swalens Řepová, MBA

Majitelka a manažerka účetní kanceláře

Eva je zodpovědná za celý tým a vydává všechna důležitá rozhodnutí. Přibírá nové spolupracovníky a zajišťuje i jejich pravidelná odborná školení.

Díky dvacetileté praxi v oboru poskytuje klientům i kompletní poradenský servis. V případě zájmu firmy zastupuje při úředních jednáních.

Jako odborný garant kanceláře kontroluje výstupy veškerých dokumentů. 

Eva je zároveň majitelkou a jednatelkou vzdělávací společnost YesOwl Consulting s.r.o., která zajišťuje vzdělávání v účetním oboru. Její společnost je držitelem akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Petra Tichá

Účetní - střední korporace Praha

Petra byla jedním ze zakládajících členů naší pražské účetní kanceláře.

Ve firmě pracuje na částečný úvazek. V rámci přidělené agendy vyřizuje i komunikaci s úřady a výstupy pro mzdovou účetní. 

Při účetní činnosti pro kancelář zpracovává primární data z dokladů klientů a kontroluje věcnou správnost všech předaných dokumentů. Má na starosti kontroly plnění všech oznamovacích povinností a komunikaci s dotčenými úřady.

Hubert Kobr

Účetní - malé korporace, vymáhání pohledávek

Hubert je nejnovější posilou naší pražské kanceláře.

Při své práci má na starosti účtování malých korporací, neplátců DPH. Dále pomáhá ve mzdové účtárně při komunikaci s institucemi a souvisejícími úřady.

Mimo účetní činnost se stará o vymáhání pohledávek naší účetní kanceláře.

Leona Huráčková

Účetní - fyzické osoby a podnikatelé Mělník

Leona pracuje na naší nově otevřené pobočce Mělník.

Jako maminka malého syna zatím pracuje na zkrácený úvazek.

Věnuje se jak plátcům DPH tak i podnikatelům, kteří zatím plátci DPH nejsou. Její hlavní náplní práce je pořizování primárních dokladů klientů, fyzických osob. 

Má na starosti i komunikaci s přidělenými klienty a vyřizování veškerou agendu, související s jejich předmětem podnikání.

Zuzana Bártová

Účetní - právnické osoby Mělník

Zuzana pracuje na naší nově otevřené pobočce Mělník.

Jako maminka dvou chlapců zatím spolupracuje na zkrácený úvazek.

Účetní jednotky, které Zuzana zpracovává spadají do kategorie malých obchodních korporací.

Věnuje se jak měsíčním plátcům, tak neplátcům DPH.

Simona Patková

Mzdová účetní

Simona je posilou naší účetní kanceláře v oblasti mzdového účetnictví.

V účetní kanceláři má na starosti primární zpracování mezd. Dále vyřizuje veškerou komunikaci s klienty a souvisejícími institucemi. Připravuje kompletní podklady pro kontroly mezd a archivaci v oblasti mezd a personalistiky.

Další oblastí, kterou má Simona ve své správě je zajišťování kompletní kontroly Výzev institucí vůči klientům naší účetní kanceláře a případné poradenství v oblasti následných právních kroků. 

Simona při jednáních zastupuje majitelku účetní kanceláře.

Eva Humlová

Ekonomka účetní kanceláře

Eva je další posilou účetní kanceláře s působením pro všechny pobočky, tzn. Praha, Mělník i Zlín.

Jako ekonomka má na starosti převážně agendu vyúčtování bytových družstev a vlastníků bytových jednotek. Provádí kompletní ekonomické rozbory přidělené oblasti a zpracovává veškeré výstupy pro jednotlivé vlastníky i správu družstva.

Eva rovněž provádí ekonomické kontroly a inventarizace všech účetních jednotek. Její hlavní činností je inventarizace účtů a kontrola správnosti zaúčtování složitějších účetních situací.