Náš tým

Seznamte se s těmi, kdo se starají o vaše účetnictví

Eva Swalens Řepová, MBA

Majitelka a manažerka účetní kanceláře

Eva je zodpovědná za celý tým a vydává všechna důležitá rozhodnutí. Přibírá nové spolupracovníky a zajišťuje i jejich pravidelná odborná školení.

Díky pětadvacetileté praxi v oboru poskytuje klientům i kompletní poradenský servis. V případě zájmu firmy zastupuje při úředních jednáních.

Jako odborný garant kanceláře kontroluje výstupy veškerých dokumentů. 

Eva je zároveň majitelkou a jednatelkou vzdělávací společnost YesOwl Consulting s.r.o., která zajišťuje vzdělávání v účetním oboru. Její společnost je držitelem akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Kromě účetní profese se ve volném čase věnuje józe, alternativní medicíně dvou i čtyřnohých pacientů a fotografování.

Petra Tichá

Účetní - střední korporace Praha

Petra byla jedním ze zakládajících členů naší pražské účetní kanceláře.

Ve firmě pracuje na částečný úvazek. V rámci přidělené agendy vyřizuje i komunikaci s úřady a výstupy pro mzdovou účetní. 

Při účetní činnosti pro kancelář zpracovává primární data z dokladů klientů a kontroluje věcnou správnost všech předaných dokumentů. Má na starosti kontroly plnění všech oznamovacích povinností a komunikaci s dotčenými úřady.

Simona Patková

Mzdová účetní

Simona je posilou naší účetní kanceláře v oblasti mzdového účetnictví.

V účetní kanceláři má na starosti primární zpracování mezd. Dále vyřizuje veškerou komunikaci s klienty a souvisejícími institucemi. Připravuje kompletní podklady pro kontroly mezd a archivaci v oblasti mezd a personalistiky.

Další oblastí, kterou má Simona ve své správě je zajišťování kompletní kontroly Výzev institucí vůči klientům naší účetní kanceláře a případné poradenství v oblasti následných právních kroků. 

Simona při jednáních zastupuje majitelku účetní kanceláře.